سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
معاونین آموزشی کلان منطقه 10 در دبیرخانه این منطقه، گرد هم آمدند و به ارائه گزارشی از مأموریت‌های ویژه و ترجمان تحولات نوآوری در مراکز و دانشگاه‌های خود پرداختند.
ساعت
آمار بازدید
 بازدید امروز : 36
 کل بازدید : 55709
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 


  چاپ        ارسال به دوست

اولين جلسه كميته راهبري بسته هاي تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي منطقه آمايشي 10 در سال 97 برگزار گرديد.

گالري تصاوير 
اولين جلسه كميته راهبري بسته هاي تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي منطقه آمايشي 10 در سال 97، روز چهارشنبه 27 تيرماه از ساعت 8 تا 10 در سالن شوراي معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران تشكيل شد. اين نشست به منظور ايجاد هماهنگي جهت اجرايي سازي اقدامات راهبردي منطقه اي و واگذاري ماموريت هاي لازم جهت اجرايي سازي بسته هاي تحول و نوآوري در منطقه ده با حضور نمايندگان دانشگاه هاي علوم پزشكي و موسسات مستقر در منطقه 10 تشكيل گرديد.
در ابتداي جلسه دكتر قنبري مسئول دبيرخانه تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي دانشگاه ضمن خوش آمد گويي به اعضاء به بيان اهميت و نقش و ظرفيت‌هاي هر يك از دانشگاه ها و موسسات مستقر در منطقه و ضرورت اجرايي سازي بسته هاي تحول و نوآوري در سطح منطقه پرداختند.
در ادامه ايشان ساختارهاي دبيرخانه تحول و نوآوري را مشخص و بيان نمودند كه جهت اجرايي سازي اقدامات راهبردي منطقه اي، كميته هاي اعتبار بخشي و آموزش‌هاي مهارتي، كارگروه هاي تخصصي و شوراي گسترش و برنامه ريزي در منطقه آمايشي 10 تشكيل مي گردد و به شرح وظايف هر يك از آنها اشاره نموده و از نمايندگان خواسته شد تا هرچه سريعتر افراد مورد نظر خود را جهت عضويت معرفي نمايند. و نمايندگان دانشگاه هاي علوم پزشكي ايران، شهيد بهشتي، ارتش، بقيه ا..، موسسه عالي طب انتقال خون، مركز آموزشي تحقيقاتي و درماني قلب و عروق شهيد رجايي و دانشگاه شاهد پيشنهادات خود را در اين خصوص اعلام نمودند. 
در قسمت دوم نشست اقدامات مربوط به فرم هاي خودارزيابي كيفي برنامه هاي ملي اقدام منطقه در سه ماهه اول  بررسي گرديد و درخصوص اجرايي سازي آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت. 
در پايان مقرر گرديد جلسات كميته راهبري هر دو هفته يكبار تشكيل گردد و تا جلسه بعدي دانشگاه ها و موسسات مستقر در منطقه اعضاء كميته هاي اعتبار بخشي و آموزشهاي مهارتي، كارگروه هاي تخصصي و شوراي گسترش و برنامه ريزي را به دبيرخانه معرفي نمايند و همچنين درخصوص اقدامات مربوط به خودارزيابي منطقه اي بسته آينده نگاري و مرجعيت علمي كميته سه نفر مشتمل از نمايندگان دانشگاه هاي علوم پزشكي شهيد بهشتي، ايران و ارتش تشكيل گرديد تا مسئول پيگيري اقدامات اين بسته باشند و در جلسه بعدي مدل اجرايي آن را ارائه دهند. 

عكس: محمد حسين رضايي
خبر: رويا جلوداري


١٣:٣٩ - چهارشنبه ٢٧ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٧٨٦٠٥    /    تعداد نمایش : ١٢٦