سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
معاونین آموزشی کلان منطقه 10 در دبیرخانه این منطقه، گرد هم آمدند و به ارائه گزارشی از مأموریت‌های ویژه و ترجمان تحولات نوآوری در مراکز و دانشگاه‌های خود پرداختند.
ساعت
آمار بازدید
 بازدید امروز : 59
 کل بازدید : 55732
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 


  چاپ        ارسال به دوست

دومين جلسه كميته راهبري بسته هاي تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي منطقه آمايشي 10 در سال 97 برگزار گرديد.

گالري تصاوير
دومين جلسه كميته راهبري بسته هاي تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي منطقه آمايشي 10 در سال 1397، روز چهارشنبه 10 مرداد ماه از ساعت 8 تا 10 در سالن شوراي معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران تشكيل شد. اين نشست به منظور پيگيري ماموريت هاي محوله به اعضاء با حضور نمايندگان دانشگاه هاي علوم پزشكي و موسسات مستقر در منطقه 10 تشكيل گرديد.
در ابتداي جلسه نمايندگان دانشگاه هاي علوم پزشكي و موسسات مستقر در منطقه اعضاء كميته هاي اعتبار بخشي و آموزشهاي مهارتي، اعضاء كارگروه تخصصي و اعضاء شوراي گسترش و برنامه ريزي منطقه ده را معرفي كردند و دانشگاه هايي كه اعلام نكردند مقرر شد كه تا پنج روز آينده افراد مورد نظر خود را جهت عضويت معرفي نمايند.
در قسمت دوم نشست آقاي دكتر بلوردي نماينده دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي اقدامات صورت گرفته درخصوص مدل اجرايي تعيين ظرفيتهاي انساني مورد نياز بومي و آتي در راستاي بسته آينده نگاري و مرجعيت علمي در دانشگاه خود را گزارش دادند و مقرر گرديد در جلسه آتي برنامه عملياتي و زمانبندي اجراي اين مدل در منطقه را ارائه دهند. 
در قسمت سوم نشست اقدامات مربوط به بسته هاي آموزش پاسخگو و عدالت محور و بسته توسعه راهبردي، هدفمند و ماموريت گراي برنامه هاي آموزش عالي سلامت بررسي گرديد و درخصوص اجرايي سازي آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت. 
در ادامه دكتر قنبري مسئول دبيرخانه تحول و نوآوري از نمايندگان خواستند كه به طور منظم در جلسات شركت نمايند   و مشاركت فعال در بحث هاي جلسه داشته باشند.ايشان بيان نمودند درخصوص اجرايي سازي اقدامات راهبردي منطقه همه دانشگاه ها و موسسات مستقر در منطقه درگير خواهند بود و درنهايت مديريت و جمع بندي اقدامات برعهده دانشگاه يا موسسه متولي خواهد بود. 
در پايان مقرر گرديد كه قبل از جلسه آتي كميته، نمايندگان دانشگاه هاي علوم پزشكي شهيد بهشتي، ايران و ارتش درخصوص تقسيم اقدامات مربوط به بسته آينده نگاري و مرجعيت علمي و چگونگي اجرايي سازي آنها، با هم نشستي داشته باشند و مدل اجرايي خود را در جلسه بعدي ارائه دهند. همچنين مصوب گرديد كه اولين جلسه كميته آموزش هاي مهارتي منطقه و جلسه شوراي گسترش و برنامه ريزي منطقه با حضور اعضاء معرفي شده هرچه سريعتر تشكيل گردد.  

عكس: محمدحسين رضايي
خبر: رويا جلوداري


١٠:٣٣ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٧٨٩٧١    /    تعداد نمایش : ٩٩