سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧
معاونین آموزشی کلان منطقه 10 در دبیرخانه این منطقه، گرد هم آمدند و به ارائه گزارشی از مأموریت‌های ویژه و ترجمان تحولات نوآوری در مراکز و دانشگاه‌های خود پرداختند.
ساعت
آمار بازدید
 بازدید امروز : 16
 کل بازدید : 55689
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست مشترک مسئولین دبیرخانه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی منطقه آمایشی ده با مسئولین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کلان منطقه آمایشی ده برگزار گردید.

این نشست با حضور آقای دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه و دبیر کلان منطقه ده، آقای دکتر امامی رضوی قائم مقام معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد تحول و نوآوري در آموزش عالي سلامت، آقای دکتر اخوان معاون اجرایی معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آقای دکتر قنبری مسئول دبیرخانه تحول و نوآوری آموزش علوم پزشکی دانشگاه در روز سه شنبه 1397/04/19 از ساعت 7:30 تا 10 به منظور برنامه ریزی و ایجاد هماهنگی بیشتر با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت استقرار بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی در سالن شوراي معاونت آموزشي دانشگاه علوم پزشكي تهران تشكيل گرديد.

دراین نشست برنامه های دبیرخانه کلان منطقه ده برای اجرا و استقرار بسته های تحول و نوآوری در سطح منطقه ارائه شد و اولویت های اجرایی برنامه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ادامه برنامه آقای دکتر سهراب پور معاون آموزشی دانشگاه با اشاره به اهمیت نگاه انتقادی و پرهیز از کاغذ بازی و تهیه گزارش صرف، به لزوم انجام اصلاحات و تحولات عینی و قابل لمس در آموزش تاکید کرد و نقش دانشگاه های منطقه را یک نقش فراگیر و ملی ارزیابی کرد.

سپس آقای دکتر امامی رضوی قائم مقام معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ستاد تحول و نوآوري در آموزش عالي سلامت ضمن ارزیابی مثبت برنامه های دبیرخانه در راستای استقرار بسته های تحول به ارائه راهکارهای پیشنهادی درخصوص برنامه ریزی و سیاستگذاری های مناسب در سطح کلان منطقه پرداختند و بر آمادگی وزارت خانه برای هرنوع همکاری با دبیرخانه منطقه تاکید کردند.

در ادامه آقای دکتر اخوان معاون اجرایی معاونت آموزشي وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تاکید بر اهمیت توسعه زیرساخت های آموزش در بسته های تحول و نوآوری، بر لزوم اتخاذ راهکارهای عملیاتی در جهت توسعه زیرساخت های آموزشی تاکید کردند.ایشان اظهار آمادگی کردند که در راستای اجرا و استقرار بسته های تحول و نوآوری وزارت خانه حمایت لازم را از دبیرخانه به عمل خواهد آورند.     


١٠:٠٠ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    عدد : ٧٨٣٣٦    /    تعداد نمایش : ١١٨