چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨
معاونین آموزشی کلان منطقه 10 در دبیرخانه این منطقه، گرد هم آمدند و به ارائه گزارشی از مأموریت‌های ویژه و ترجمان تحولات نوآوری در مراکز و دانشگاه‌های خود پرداختند.
ساعت
آمار بازدید
 بازدید امروز : 51
 کل بازدید : 72421
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست تعيين اولويتهاي پژوهشي در راستاي اجرايي سازي ماموريت هاي ويژه واسپاري شده به دانشگاه با حضور متوليان ماموريت هاي ويژه در دبيرخانه تحول و نوآوري درآموزش علوم پزشكي دانشگاه برگزار گرديد.

اين نشست با حضور آقاي دكتر قنبري مسئول دبيرخانه تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي دانشگاه و آقايان دكتر ابطحي رئيس محترم مركز تحقيقات بيماريهاي ريوي، دكتر پارساپور معاون محترم پژوهشي مركز تحقيقات و اخلاق پزشكي، دكتر فريدي مجيدي معاون محترم پژوهشي گروه آموزشي نانوفناوري پزشكي، دكتر فلاحي عضو محترم هيات علمي گروه آموزشي پزشكي هسته اي دانشكده پزشكي، دكتر مهراني عضو محترم هيات علمي مركز قلب تهران و خانمها دكتر اعتصام سرپرست محترم گروه آموزشي طب سالمندان و دكتر مهرداد معاون محترم تحقيقات و فناوري پژوهشگاه علوم غدد و متابوليسم، در روز يكشنبه 22 مهرماه سال 1397 از ساعت 13 تا 15 به منظور تعيين اولويتهاي پژوهشي در راستاي اجرايي سازي ماموريت هاي ويژه واسپاري شده به دانشگاه در سالن شوراي معاونت آموزشي دانشگاه برگزار گرديد.   
در ابتداي نشست دكتر قنبري مسئول دبيرخانه تحول و نوآوري در آموزش علوم پزشكي دانشگاه به معرفي ماموريت هاي ويژه واسپاري شده به دانشگاه پرداختند. ايشان تاكيد كردند كه جهت اجرايي سازي ماموريت هاي ويژه اول اينكه مستلزم اين است كه از ظرفيت هاي كل دانشگاه در آن حوزه استفاده شود و دوم اينكه مسيري انتخاب شود كه به مرجعيت علمي منتهي گردد.  
در ادامه هر يك از اعضاء پس از معرفي خود توضيح اجمالي درخصوص اقدامات انجام شده در راستاي ماموريت هاي ويژه بيان نمودند و درخصوص اولويت هاي پژوهشي مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند. 
در پايان مقرر گرديد كه اعضاء اولويتهاي پژوهشي مطرح شده را به دبيرخانه جهت ارسال به مركز ملي تحقيقات راهبردي آموزش پزشكي ارسال نمايند. همچنين پيشنهاد گرديد كه در راستاي اجرايي سازي ماموريت هاي ويژه كارگروه تخصصي جهت هر ماموريت تشكيل گردد.

عكس: محمد حسين رضايي
خبر: رويا جلوداري


٠٨:٢٨ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ٨٠٩١٣    /    تعداد نمایش : ٨٢